Praca

Praca - Główny Specjalista ds Kontroli Dokumentacji Medycznej

Dyrekcja Szpitala Klinicznego im. H. Święcickiego UM w Poznaniu:
ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

Stanowisko Głównego Specjalisty ds. Kontroli Dokumentacji Medycznej

Zadania:
• Bieżąca i długofalowa (zgodnie z założonym planem) kontrola obowiązującej na terenie szpitala dokumentacji medycznej wewnętrznej - indywidualnej i zbiorczej; pod kątem obowiązujących przepisów i uregulowań wewnętrznych szpitala;
• Opracowanie i przedkładanie Naczelnemu Lekarzowi Szpitala rocznego szczegółowego planu kontroli z podziałem na kwartały;
• Opracowanie i przedkładanie Naczelnemu Lekarzowi Szpitala bieżących, półrocznych i rocznych sprawozdań z przeprowadzonych czynności kontrolnych i innych wykonanych zadań;
• Kontrola realizacji wewnętrznych decyzji pokontrolnych;
• Podejmowanie innych działań mających na celu prawidłowe prowadzenie dokumentacji medycznej na terenie Szpitala;
• Kontrola doraźna w innych zakresach zleconych przez członków Dyrekcji Szpitala,
• Realizacja innych czynności zleconych przez Dyrekcję Szpitala, a nieobjętych powyższym zakresem.

Wymogi ogólne:
• wykształcenie: wyższe magisterskie lub wyższe licencjackie
• doświadczenie: min 2 lata pracy w szpitalu
• wiedza praktyczna: w zakresie prowadzenia dokumentacji medycznej zgodnie z aktualnym rozporządzeniem (rozporządzenie MZ w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania)

Wymogi dodatkowe:
• Pożądane umiejętności: organizowania, przewidywania, motywowania, rozwiązywania konfliktów, współpracy, szybkiego reagowania
• Dodatkowe atuty: kreatywność, komunikatywność, operatywność, kultura osobista, postawa etyczna;

Osoby zainteresowane, prosimy o składanie aplikacji w terminie 14 dni od dnia ukazania się ogłoszenia:
lub
 bezpośrednio u Gł. Specjalisty ds. Polityki Personalnej (kontakt telefoniczny pod numerem 61 869 12 11)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie treści zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”

Jeśli chcą Państwo, by CV pozostało u nas na potrzeby kolejnych rekrutacji, prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam dobrowolną zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu.”

Prosimy również o zapoznanie się z treścią dołączonego do ogłoszenia obowiązku informacyjnego dla kandydatów do pracy.

Obowiązek informacyjny

(28.09.2018) Magazynier - magazyn żywnosciowy

SKHS zatrudni magazyniera

Dział Żywienia zatrudni pracownika do magazynu żywnościowego. Preferowany mężczyzna, wykształcenie średnie.

Umowa o pracę, pełen etat, 7.35 godz.

Praca polega na:

- odbieraniu oraz wydawaniu artykułów żywnościowych,

- pracy w komputerze,

- prowadzeniu dokumentacji HACCP.

Kierownik Działu Żywienia

Barbara Zawadzka

tel. 067/ 869 1536

informacja dla kandydatów do pracy w SKHŚ

(06.06.2018) Dietetyk

Zatrudnimy Dietetyka

Umowa o pracę na pełen etat. Praca biurowa (7h35) od poniedziałku do piątku,  w Dziale Żywienia.

Zakres obowiązków:

  • układanie jadłospisów
  • obsługa programu komputerowego
  • Prowadzenie dokumentacji HACCP

Zainteresowane osoby proszę o dostarczenie CV z numerem telefonu do kontaktu .
Do Działu żywienia wejście -B

Zawadzka Barbara
Kierownik działu
Tel.61 869 1536

(06.06.2018) Kucharz

Szpital zatrudni kucharza do pracy w kuchni centralnej.

Umowa o pracę na pełen etat, praca zmianowa.

kontakt:

Barbara Zawadzka - Kierownik Działu Żywienia,

tel.: 61 869 1536

(24.05.2018) Informatyk

Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu:

INFORMATYK

Zadania:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • udział w realizowanych projektach z obszaru IT
  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy
  • raportowanie wykonanych zadań

  • wykształcenie min. średnie – informatyka, elektronika lub pokrewne
  • praktyczna znajomość budowy i działania komputerów oraz sieci komputerowych.
  • dobra organizacja pracy;
  • wysoka komunikatywność;
  • terminowość, kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i OpenOffice.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z serwisowaniem sprzętu informatycznego;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Kontakt:

Roman Heppel

Kierownik Działu Systemów Informatycznych

Tel. 61 869 1788