Praca

(28.09.2018) Magazynier - magazyn żywnosciowy

SKHS zatrudni magazyniera

Dział Żywienia zatrudni pracownika do magazynu żywnościowego. Preferowany mężczyzna, wykształcenie średnie.

Umowa o pracę, pełen etat, 7.35 godz.

Praca polega na:

- odbieraniu oraz wydawaniu artykułów żywnościowych,

- pracy w komputerze,

- prowadzeniu dokumentacji HACCP.

Kierownik Działu Żywienia

Barbara Zawadzka

tel. 067/ 869 1536

informacja dla kandydatów do pracy w SKHŚ

(06.06.2018) Kucharz

Szpital zatrudni kucharza do pracy w kuchni centralnej.

Umowa o pracę na pełen etat, praca zmianowa.

kontakt:

Barbara Zawadzka - Kierownik Działu Żywienia,

tel.: 61 869 1536

(24.05.2018) Informatyk

Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu:

ogłasza nabór kandydatów na stanowisko:

INFORMATYK

Zadania:

  • diagnozowanie i usuwanie awarii sprzętu komputerowego,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • udział w realizowanych projektach z obszaru IT
  • wsparcie użytkowników w codziennej pracy
  • raportowanie wykonanych zadań

Wymogi ogólne:

  • wykształcenie min. średnie – informatyka, elektronika lub pokrewne
  • praktyczna znajomość budowy i działania komputerów oraz sieci komputerowych.
  • dobra organizacja pracy;
  • wysoka komunikatywność;
  • terminowość, kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • znajomość obsługi pakietów biurowych MS Office i OpenOffice.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z serwisowaniem sprzętu informatycznego;

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szpital Kliniczny im. H. Święcickiego UM w Poznaniu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Kontakt:

Roman Heppel

Kierownik Działu Systemów Informatycznych

Tel. 61 869 1788

(06.06.2018) Dietetyk

Zatrudnimy Dietetyka

Umowa o pracę na pełen etat. Praca biurowa (7h35) od poniedziałku do piątku,  w Dziale Żywienia.

Zakres obowiązków:

  • układanie jadłospisów
  • obsługa programu komputerowego
  • Prowadzenie dokumentacji HACCP

Zainteresowane osoby proszę o dostarczenie CV z numerem telefonu do kontaktu .
Do Działu żywienia wejście -B

Zawadzka Barbara
Kierownik działu
Tel.61 869 1536

(24.05.2018) Stanowisko ds. wsparcia i utrzymania systemów informatycznych Szpitala

Stanowisko ds. wsparcia i utrzymania
systemów informatycznych Szpitala

Zadania:

  • wsparcie użytkowników systemów informatycznych Szpitala;
  • samodzielne diagnozowanie oraz rozwiązywanie problemów w działaniu systemów informatycznych objętych nadzorem;
  • aktywny udział w procesie wdrażania systemów informatycznych;
  • inicjowanie zmian, modyfikacji i ulepszeń w systemie;
  • dokumentowanie podejmowanych działań;
  • współpraca z firmami zewnętrznymi;

  • doświadczenie na stanowisku związanym z wdrażaniem systemów informatycznych w przedsiębiorstwie;
  • kreatywność i samodzielność w wykonywaniu zadań;
  • biegła znajomość obsługi pakietów biurowych.

  • znajomość systemów informatycznych wspierających pracę szpitali HIS/RIS;
  • znajomość zagadnień związanych z funkcjonowania przepływu informacji wewnątrz szpitala oraz z prowadzeniem dokumentacji medycznej;
  • wykształcenie informatyczne;
  • znajomość języka angielskiego;